Şanlıurfa Beyaz Eşya Teknik Servisi

Hakkımızda

Hakkımızda – Biz Kimiz?

Şanlıurfa’da beyaz eşya servisi sektöründe hizmet sunan firmamız, uzun yıllardan beri siz değerli müşterilerimize aralıksız olarak hizmet vermektedir.

“Çağrı merkezimizde 7 gün 24 saat boyunca teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.”

Servisimize 0541 764 1215 nolu numaramız aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda

%100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor ve müşterilerimizi mutlu edebilmek için çalışmalarımıza her geçen gün yeni değerler kazandırıyoruz.

Her marka beyaz eşya için ayrı ayrı teknik servis hizmeti sunuyoruz. Günün hangi saati olursa olsun teknik arızalar konusunda yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Urfam Teknik Servis, olarak; Şanlıurfa’nın tüm ilçelerinde teknik servis hizmetleri sunuyoruz. Gezici beyaz eşya servislerimiz sizlere en kısa sürede hizmet sunabilmek için çalışıyor.

Şanlıurfa Beyaz Eşya Servisi
Bakım ve onarımında kullandığımız tüm yedek parçalar, markaların orijinal yedek parçalarıdır.

Yedek parçayla ilgili bir arıza yaşamanız halinde ücretsiz olarak orijinal yedek parça değişimi sağlıyoruz. 

Hakkımızda

MİSYONUMUZ

Bizi seçen tüketicilerin hak ve zamanlarına saygı duyarak hizmet vermek, Teknisyen ve personelin moralini yüksek

tutarak daha verimli çalışmalarını sağlamak, Çevremizi, insanlara ve tüm değerlere saygı çerçevesinde sorumluluklarımızı yerine getirmek,

Urfam Beyaz Eşya Teknik Servisi adı altında Şanlıurfa’nın tüm ilçe ve semtlerine profesyonel hizmet götürmek,

Şanlıurfa Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak bakım, onarım ve montaj konularında sürekli kendimizi geliştirip, müşteriye en kaliteli hizmeti sunmak

Hakkımızda

VİZYONUMUZ

Beyaz Eşya Servisi hizmetlerinde müşterilerimizde güvenilir ve kaliteli bir iz bırakmak önceliğimizdir. Buna bağlı olarak; Uygun fiyatlı servis anlayışıyla güncel ekonomik şartlara uygun fiyatlandırmalara sahibiz.

Donanımlı teknik ekiplerimiz, teknolojik bilgiye sahip, profesyonel ve yetenekli teknikerlerden oluşmaktadır. Kaliteli, güvenilir, güler yüzlü ve konforlu bir servis için bize ulaşın!

Hakkımızda - Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Profesyonel Hizmet

Firmamız deneyimli profesyonel kadrosuyla tüm müşterilerine en kaliteli servis hizmeti sunmak için çalışmaktadır. 

Garantili Servis

Firmamızın Sunmuş olduğu tüm hizmetlerin arkasında duruyor ve yaptığımız işlerde müşterilerimize garantili hizmet veriyoruz.

Düşük Fiyat

En iyi hizmeti en düşük maliyetlerle müşterilerimizin faydası yönünde optimize ediyoruz. Aynı zamanda uygun fiyatlı çözümler üretiyoruz.

Satış Sonrası Destek

Beyaz Eşya Servisi sonrasında yaptığımız işin arkasında durarak oluşabilecek herhangi bir aksilikte anında çözüm üretiyoruz.

Maximum Hız

Firmamıza arıza talebi oluşturduğunuz taktirde aynı gün içerisinde servis imkanı sağlıyoruz. Öncelikli hedefimiz yüksek verimlilik. 

Yüksek Verim

Öncelikli hedefimiz yüksek verimlilik. Tüm çalışma sistemimizi bu hedefe ulaşma doğrultusunda şekillendiriyoruz.

Çözüm Sunduğumuz Markalar

Ara